BURAK GOKTAS & SEMİH ARSLAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BURAK GOKTAS & SEMİH ARSLAN

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
pars
Bana Yarım Kilo Aşk Bakkal Amca! I_vote_lcapBana Yarım Kilo Aşk Bakkal Amca! I_voting_barBana Yarım Kilo Aşk Bakkal Amca! I_vote_rcap 
serseri
Bana Yarım Kilo Aşk Bakkal Amca! I_vote_lcapBana Yarım Kilo Aşk Bakkal Amca! I_voting_barBana Yarım Kilo Aşk Bakkal Amca! I_vote_rcap 
Emre.Başar
FaTmA
kübra
Admin
sipahi3894
biliminbabası
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» ilk sahte türk parası
Bana Yarım Kilo Aşk Bakkal Amca! Icon_minitimePerş. 21 Ocak 2010, 15:58 tarafından pars

» KARAMAN OGLU MEHMET BEY'I ARIYORUM
Bana Yarım Kilo Aşk Bakkal Amca! Icon_minitimeCuma 12 Haz. 2009, 17:50 tarafından pars

» sami büşra
Bana Yarım Kilo Aşk Bakkal Amca! Icon_minitimePaz 07 Haz. 2009, 21:36 tarafından kübra

» esma ül hüsna
Bana Yarım Kilo Aşk Bakkal Amca! Icon_minitimeC.tesi 11 Nis. 2009, 20:14 tarafından serseri

» bütün programlar
Bana Yarım Kilo Aşk Bakkal Amca! Icon_minitimeC.tesi 11 Nis. 2009, 20:08 tarafından serseri

» wmaplus
Bana Yarım Kilo Aşk Bakkal Amca! Icon_minitimeC.tesi 11 Nis. 2009, 20:07 tarafından serseri

» EZAN TESBİH PROGRAMI
Bana Yarım Kilo Aşk Bakkal Amca! Icon_minitimeC.tesi 11 Nis. 2009, 20:06 tarafından serseri

» ingilizce türkçe sözlük
Bana Yarım Kilo Aşk Bakkal Amca! Icon_minitimeC.tesi 11 Nis. 2009, 20:03 tarafından serseri

» zip man programı
Bana Yarım Kilo Aşk Bakkal Amca! Icon_minitimeC.tesi 11 Nis. 2009, 20:01 tarafından serseri

Ortaklar
bedava forum
Forum

Bana Yarım Kilo Aşk Bakkal Amca!

YazarMesaj
pars
Administratör
Administratör
pars

Bana Yarım Kilo Aşk Bakkal Amca! Empty
MesajKonu: Bana Yarım Kilo Aşk Bakkal Amca!   Bana Yarım Kilo Aşk Bakkal Amca! Icon_minitimeÇarş. 18 Şub. 2009, 14:51

Artık adam akıllı, gerçek bi aşka ihtiyacım var benim..
Sende bir kilo aşk varmı bakkal amca?
'yanmamış ama iyi pişmiş olsun,
içinde katkı maddesi olmasın,
küflenmişinden verme sakın
dolapta ne kadar süre kalır?
sıcakta bozulursa işime yaramaz..!
Bana özellikleri bunlardan olan yarım kilo aşk verirmisin bakkal amca?
Sonradan, çok çikolata yemiş gibi, midemin ağrımasını istemiyorum ama.
Gözlerimden, ekşi bi sakız çiğnerkenki gibi yaş dökülmesini istemiyorum.
Ben susmak, susturulmak istemiyorum bakkal amca..
Annem çok düşkündür bana..
Midem ağrıdığında; 'genemi aşık oldun sen?' yada 'kızım o kadar çikolata yenirmi yahu?' der hep..
Annem nerden biliyor benim aşık olduğumu,
Dökülen yaşlar anlaşılmasın diye sakız çiğnediğimi nerden biliyor bakkal amca?
Neyse çok uzattım.
Bana kolay kolay bozulmayanından yarım kilo 'AşK' bakkal amca...

Bana Yarım Kilo Aşk Bakkal Amca!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yağmur ol gel yağ bana..