BURAK GOKTAS & SEMİH ARSLAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BURAK GOKTAS & SEMİH ARSLAN

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
pars
Bir Fizikçinin Aşk Mektubu I_vote_lcapBir Fizikçinin Aşk Mektubu I_voting_barBir Fizikçinin Aşk Mektubu I_vote_rcap 
serseri
Bir Fizikçinin Aşk Mektubu I_vote_lcapBir Fizikçinin Aşk Mektubu I_voting_barBir Fizikçinin Aşk Mektubu I_vote_rcap 
Emre.Başar
FaTmA
kübra
Admin
sipahi3894
biliminbabası
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» ilk sahte türk parası
Bir Fizikçinin Aşk Mektubu Icon_minitimePerş. 21 Ocak 2010, 15:58 tarafından pars

» KARAMAN OGLU MEHMET BEY'I ARIYORUM
Bir Fizikçinin Aşk Mektubu Icon_minitimeCuma 12 Haz. 2009, 17:50 tarafından pars

» sami büşra
Bir Fizikçinin Aşk Mektubu Icon_minitimePaz 07 Haz. 2009, 21:36 tarafından kübra

» esma ül hüsna
Bir Fizikçinin Aşk Mektubu Icon_minitimeC.tesi 11 Nis. 2009, 20:14 tarafından serseri

» bütün programlar
Bir Fizikçinin Aşk Mektubu Icon_minitimeC.tesi 11 Nis. 2009, 20:08 tarafından serseri

» wmaplus
Bir Fizikçinin Aşk Mektubu Icon_minitimeC.tesi 11 Nis. 2009, 20:07 tarafından serseri

» EZAN TESBİH PROGRAMI
Bir Fizikçinin Aşk Mektubu Icon_minitimeC.tesi 11 Nis. 2009, 20:06 tarafından serseri

» ingilizce türkçe sözlük
Bir Fizikçinin Aşk Mektubu Icon_minitimeC.tesi 11 Nis. 2009, 20:03 tarafından serseri

» zip man programı
Bir Fizikçinin Aşk Mektubu Icon_minitimeC.tesi 11 Nis. 2009, 20:01 tarafından serseri

Ortaklar
bedava forum
Forum

Bir Fizikçinin Aşk Mektubu

YazarMesaj
pars
Administratör
Administratör
pars

Bir Fizikçinin Aşk Mektubu Empty
MesajKonu: Bir Fizikçinin Aşk Mektubu   Bir Fizikçinin Aşk Mektubu Icon_minitimeÇarş. 18 Şub. 2009, 17:03

FOTON TANEM
Soygaz gibi saf, kristal örgüsü kadar güzelsin sevgilim. Coulomb kuvveti kadar çekici magnetik alan kadar etkileyicisin. Seni gördüğüm zaman kalbim harmonik osilator gibi titreşiyor. Kendimi sana sızma uzaklığı kadar yakın hissediyorum. Sana karşı bir kondansatör gibi sevgi yüklüyüm. Merkezcil kuvvetin etkisiyle etrafında dairesel bir yörünge çiziyorum.
Gözlerin siyah cisim gibi ışımakta, saçların rüzgarda dağınımlı bir ortam gibi davranmakta. İnce yapı sabiti kadar zarifsin sevgilim. Aynı fazda beyin dalgaları yayınlıyoruz seninle.
Seninle birlikte vektör uzayını seyrederken beni kara delik gibi kendine çekiyorsun ve seni bir vakum pompası gibi sarmak istiyorum. Sen de benim türevimi al. Sana aşkımı fotonla yolladım fotonumu soğurdun, karşılığını emisyon olarak bekliyorum. Sensiz geçen her an yarı ömrümü kısaltıyor. Beraber optik yolda yürürken elinden tutmak ve dipol etkileşmesi yapmak istiyorum. Bana ne zaman ihtiyacın olursa ışık hızıyla sana geleceğim.
Ek'te sunduğum halkasal cisimle sana kovalent bağ kurmayı teklif ediyorum. Cevabını mezonlara yükleyip ışık hızıyla yolla. Olumsuz cevabın beni Wien köprüsünden atmaya sevk edecektir. Unutma.

1 sayfadaki 1 sayfası